گاز طبی کاوه (ساده و نخدار)

معمولاً از گاز پس از سترون کردن (استریل) برای پانسمان زخم استفاده می‌شود. ریشه این واژه از فارسی و اسپانیایی در کلمه حریر گرفته شده‌است. این پارچه‌های تور مانند در اتاق عمل کاربرد زیادی دارند و در ابعاد ۱۰ در ۱۰ سانتی متر یافت می‌شوند. از نظر شناسایی و رادیوپک بودن به دو نوع ساده و خط دار تقسیم می‌شوند.

مشاهده مطلب

گاز طبی دندانپزشکی کاوه

گاز ( Gauze) یک پارچهٔ نازک با بافت باز است. معمولاً پس از سترون کردن (استریل) برای پانسمان زخم استفاده می‌شود. گاز طبي دندان پزشكي(كلاس خطر = B): گاز هيدروفيلي با قابليت جذب آب، براي جذب خون و محلول ها از محل جراحت مورد استفاده قرار گيرد.

مشاهده مطلب

سوند نلاتون

سوند نلاتون وسیله ای است که برای تخلیه مثانه و یا نمونه برداری از بیمار مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین ویژگیهای آن می توان به موارد ذیل اشاره نمود: – در کلیه مراحل و فرایندهای تولید از مواد مدیکال گرید استفاده شده است. – دارای تیوپ کاملا شفاف و انفطاف پذیر از جنس پلی وینیل کلراید که انتهای آن کاملا مسدود شده و دو منفذ با زاویه ۱۸۰ درجه که در نزدیکی قسمت انتهایی تیوپ قرار گرفته است می باشد.

مشاهده مطلب

سرنگ لوئرلاک آوا

در سرنگ لوئرلاک آوا، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود.

مشاهده مطلب

نوار تست قند خون آن کال پلاس On Call Plus

کمپانی آمریکاییACON در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد. این کمپانی تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع محصولات در زمینه‌های بیوشیمی و دیابت است و در بیش از۱۳۰ کشور دنیا نمایندگی فعال دارد.

مشاهده مطلب

اسپیرومتر تشویقی – کندال ۵۰۰۰ Kendall

دم‌سنجی یا اسپیرومتری (به انگلیسی: Spirometry) روشی رایج برای اندازه‌گیری و ثبت ظرفیت تنفسی شش‌ها است. از دم‌سنجی برای اندازه‌گیری برخی از حجم‌ها و ظرفیت‌های ریوی در بیماران ریوی مانند آسم، بیماری‌های ریوی انسدادی مزمن (COPD) و بیماریهای تحدیدی ریوی جهت تشخیص و ارزیابی شدت بیماری استفاده می‌شود. اسپیرومتری همچنین به صورت دوره‌ای جهت بررسی عملکرد ریه افراد دچار بیماری مزمن و کارگران در معرض بیماریهای ریوی (پنوموکونیوز) انجام می‌شود.

مشاهده مطلب

تب سنج دیجیتالی مایکرولایف MT-50

این دستگاه دمای بدن را از طریق تماس با پوست تنها پس از ۶۰ ثانیه اندازه می‌گیرد. این محصول به صورت ضدآب طراحی شده بدین‌معنی که در صورت کثیف شدن می‌توان آن را شست. همچنین در صورت بالا بودن دمای بدن هشدار دمای غیر مجاز آن را اعلام می‌کند. سیستم خاموشی خودکار موجب خاموش شدن Mt 50 پس از مدت زمان کوتاهی استفاده نکردن می‌شود. بنابراین اگر به یک تب‌سنج با امکانات پیشرفته نیاز دارید، این مدل را می‌توانید انتخاب کنید.

مشاهده مطلب

تب سنج مادون قرمز چند منظوره مایکرولایف

یک دستگاه چند منظوره است , که میتوان از آن برای اندازه گیری تب از طریق گوش , پیشانی و اندازه گیری دمای محیط استفاده کرد.صفحه نمایش LCD این تب سنج بزرگ و درخشان است.

مشاهده مطلب

دستگاه فشار سنج عقربه ایی مایکرولایف مدل BP AG1-20

براي اندازه‌گيري فشارخون با استفاده از فشارسنج‌ بازويي BF AG1-20، بايد گوشي‌ همراه آن را روي دست فرد قرار داد و کاف (کيسه‌ي برزنتي دو لايه) را به دور بازو پيچاند. با رساندن هوا از طريق پمپ کوچک به محفظه‌ي کاف، جريان خون کند مي‌شود و سپس پيچاندن آرام اهرم کنار صفحه‌ي عقربه‌اي، ميزان فشار خون را روي صفحه‌ي آن مشخص مي‌کند. بنابراين اگر به دنبال يک فشار سنج بازويي براي مصارف خانگي هستيد، BF AG1-20 انتخاب مناسبي است.

مشاهده مطلب

نوار تست قند خون اینفوپیا مدلEasyGluco

نوار تست قند خون اینفوپیا مدلEasyGluco – بسته ۵۰ عددی

مشاهده مطلب