دستکش جراحی بدون پودر اسلاید iNtouch

دستکش­های بدون پودر اسلاید دارای یک پوشش پلیمری آبدوست در سطح تماس با دست است که آن را برای پوشیدن با دست­های مرطوب و یا به صورت دولایه مناسب می­سازد. این دستکش­ها با توجه به تکنولوژی خاصی که در آن­ها به­کار رفته است، نازک و در عین حال مستحکم هستند و پوشش پلیمری آنها باعث می­شود، تماس با لاتکس به حداقل برسد؛ در نتیجه در افراد حساس به لاتکس، میزان واکنش را به حداقل می­رساند. این دستکش به ویژه برای عمل­های بسیار حساس و ظریف مانند جراحی زیبایی توصیه می­شوند. همچنین دستکش­های بدون پودر اسلاید به صورت دولایه روی دستکش کم پودر اینتاچ برای عمل­های جراحی سنگین مانند ارتوپدی استفاده می­شوند. این دستکش در اندازه ۶٫۵، ۷، ۷٫۵، ۸ و ۸٫۵ عرضه می‌شود.

مشاهده مطلب

دستکش جراحی کم پودر اینتاچ iNtouch

دستکش­های جراحی کم پودر به علت راحتی در پوشیدن آن، در حال حاضر در ایران بسیار رایج هستند. دستکش­های جراحی کم پودر iNtouch دارای طراحی ویژه­ای می­باشند که با آناتومی دست بسیار متناسب است و توزیع ضخامت در آن به نحوی است که در عین استحکام و کشش پذیری عالی، حس لامسه را به خوبی حفظ می­کند. میزان لاتکس به کار رفته در این دستکش بیشتر و بنابراین از استحکام بالایی برخوردار است. بنابراین در اعمال جراحی طولانی مدت و پرتنش استفاده می‌شود. این دستکش در اندازه ۶٫۵، ۷، ۷٫۵، ۸ و ۸٫۵ عرضه می‌شود.

مشاهده مطلب

دستکش جراحی بدون پودر اینتاچ iNtouch

امروزه استفاده از دستکش­های بدون پودر به علت مزایای بیشمار و کاهش خطرات مربوط به پودر، به نحو فزاینده­ای در دنیا رایج شده است. دستکش­های بدون پودر iNtouch مناسب برای محیط­های بهداشتی حساس به ذرات پودر می­باشد. این دستکش­ها مانع ایجاد چسبندگی در احشاء شده و از عفونت­های ثانویه جلوگیری می‌شود. این دستکش در اندازه ۶٫۵، ۷، ۷٫۵، ۸ و ۸٫۵ عرضه می‌شود. با توجه به استحکام بالا و خواص ذکر شده، این دستکش­ها در موارد زیر مصرف می­شوند.

مشاهده مطلب